piątek, 11 stycznia 2019

PRZYBYWAJCIE NA WIEC SŁOWIAŃSKI DO ŁODZI 2.03.2019

WIEC SŁOWIAŃSKI 2.03.2019 ŁÓDŹZAPRASZAMY SERDECZNIE NA SŁOWIAŃSKI WIEC W DNIU 9.02.2019 W ŁODZI WSZYSTKICH, KTÓRZ CHCĄ SIĘ WŁĄCZYĆ W NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ I WESPRZEĆ PRACĄ WŁASNĄ INICJATYWY, KTÓRE PROWADZIMY WSPÓLNIE DZIĘKI WŁASNYM WYSIŁKOM KOŁA MIŁOSNIKÓW I BADACZY "KLUCZA ŁÓDZKIEGO" I PRAWDZIWEJ HISTORII RZECZPOSPOLITEJ, LECHITÓW!!! Zmiany dzieją się przed naszymi oczyma, zmiany  które zmierzają zupełnie w przeciwnym kierunku niż wolność człowieka jako jednostki, nas jako rodziny, nas jako społeczności.  Cały czas postępuje eskalacja podziałów NaRodu w każdej dziedzinie życia, w każdej ludzkiej inicjatywie. Nawet pod hasłami wolności również pojawiają się uzurpatorzy  przyszłej władzy. Każdy mówi o wolności, równości, szacunku, ale prawie nikt nie stosuje ich na codzień ulegając powielaniu schematów władzy, ulegajac pokusom bożka „pieniądza”, bożka „władzy”. Wielu chce być na czele tzw. odradzającej się wolności jako wyrocznie, jako „magowie”. nawet jako „królowie” co przeczy całkowicie wolnej woli jaką te osoby wyrażają.  Toteż  jeśli uważasz, że zmiana tkwi w nas samych, że możemy dawać przykład zamiast nakazywać, że możemy coś wspólnie na równi bez pokusy wyższości nad innymi osiągać, wspólnie kształcić się, wspólnie uczyć szacunku dla przodków, rodziny, bliźnich zamiast tracić energię w walce o pozycje, o to kto jest lepszy TO POŁĄCZ SIĘ Z NAMI WE WSPÓLNYM CELU NA NAJBLIŻSZYM SŁOWIAŃSKIM WIECU, który odbędzie się w Łodzi, w centrum dzisiejszej Polski byś przynajmniej poczuł energię sprzyjaciół, którzy jak Ty biorą życie we własne ręce i wspólnym trudem chcą wspólnie podnieść nasz ukochany RÓD Słowiański, by ukazać jego wspaniałe serce i umysł jako przykład dla świata , na pochybel przeciwnościom. 

ZATEM PRZYBYWAJCIE
NA  WIECU NASTAPIĄ OTO TAKIE WYDARZENIA

Edward (Eddie) Słowianin wystąpi z pieśnią i opowieścią: Historia Ojcowizny jako żywy dowód przemian – wykład Marcin Knop - Technologie i korporacyjna medycyna! 
JARUHA I VEDAMIR 
gości nam zagrają, na nowo budząc w naszych sercach, nutę szczęścia, radości i nadzieji na lepsze jutro!!!
Koło miłośników i badaczy "klucza łódzkiego" i prawdziwej historii Rzezczpospolitej, Lechitów!!Zapraszamy szczególnie wszystkich, którzy chcą się włączyć w naszą działalność i wspomóc swoją pracą inicjatywy, które prowadzimy. Sława Siostry i Bracia, do zobaczenia na WIECU.

SŁOWIANIE ŁACZCIE SERCA NASZE WE WSPÓLNYM DZIAŁANIU
DLA NASZYCH POTOMNYCH!!!! 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza