poniedziałek, 21 września 2015

Ano początek wreszcie :) część pierwsza

Mój Bracie wiesz ,żę powiadają kiedy tak przeglądam stare księgi, czas to tak naprawdę nie istniejący element naszego życia, bo czyż wiemy coe sie wydarzy jutro , albo czy pamietamy co wydarzyło się dawno dawno temu ?! Historija zmienia sie w tej chwili, nawet jakem Cię spotkałem hehe .Nie wiedziałem wczoraj ,że spotkam Ciebie , ale wiedziałem iż kogoś napewno spotkam  :)
Zatem nie możemy powiedzieć ,że czas istnieje ( ja tak rozmyślam). Jest to tylko element w naszych głowach byśmy nie zwariowali kiedy będziemy czekać by najpierw poznać i pokochać samych siebie i co za tym idzie boga w Nas ...hmm
Dobrze... zatem jak stare księgi powiadają Stwórca " w swoim czasie" stworzył ten nasz świat heh
w siedem wschodzących  Słońc ,jak kto woli dni , Ja myślę ,że w jego siedem dni , bo nasze jak tak popatrzeć są za krótkie haha i dlatego by można powiedzieć  , że czas to tylko nazwany element .
Hmm... także bratku słyszałeś  ,że Adam był pierwszy , potem Ewa urodziła mu Kaina ,Abla ,
a gdy miał 130 lat urodził mu się syn ,któremu dał imię SET. Adam - powiadają księgi - żył  930 lat ( widzisz czas się nie liczy hahaha) i miał jeszcze wiele synów i córek .
Wiemy ,że Kain zabił Abla. I został tylko on Kain ,Set i ich bracia i siostry ,o ktorych nie wspominano za często
Zatem Kain miał potomków znaczy się..Henocha ten Irada następnie ten Mechujael ,a ten z kolei  Matuszaela, a ten potem Lemeka ( który podobno żekł ,,Gotów jestem zabić człowieka dorosłego, jeśli on mnie zrani, i dziecko - jeśli mi zrobi siniec!”.)
Lemek miał dwie żony ,które powiły mu JABALA i JUBALA oraz TUBAL-KAINA i NAAMĘ.
Powiadają,że każdy z nich dożył dziewięćset  lat , a ja myślę ,że ich dziewięćset lat.
Wracając do SETA syna Adama , który urodził się gdy on miał 130 lat.
Set zaś miał potomków ,znaczy się ENOSZA ten IRADA , ten KENANA, a ten z kolei MAHALALEELA, on miał JAREDA ,a ten HENOCHA  po czym ten z kolei METUSZELACHA.
Metuszelachowi  ,gdy miał sto osiemdziesią siedem lat urodził się LAMEK czy też lamech (lemech).
Gdy Lamek miał sto osiemdziesiąt dwa lata urodził się NOE. Wszyscy Oni też dożywali "swoich" około dziewięćset lat hehe. Tyle lat w jednym  ciele hahaha
Gdy przez naszą kochaną ziemie przeszedł potop został tylko jeno Noe .
Gdy Noe miał pięcset lat - kto by to pomyślał heh - Urodzili mu się SEM,CHAM i JAFET.
Mój bratku !!! Tutaj powoli zaczyna się nasza historija choć w tym miejscu nieco zawiła, gdyż my Słowianie -Ariowie mieliśmy już pierwszegokróla ,a potomkowie tychże panów dołączyli do nas  hahahaha... ależ żem cię przynudził -uhaaaw- zdrzemnę się cosik ,ty jeśli łaska przejmij wodze  nad moimi konikami proszę ,a  opowiem reszte potem....

1 komentarz: